Aktualne konkursy

Ruszyły zapisy do Big Bena i SOWY

• Ruszyły zapisy na sesję jesienną olimpiady języka angielskiego „Big Ben”, która odbędzie się 19.11.2019 w Państwa szkołach. Aby zarejestrować szkołę prosimy o wypełnienie formularza: http://www.wie.edu.pl/zgloszenie-bigben

Obecnie zbieramy zgłoszenia na ogólnopolską olimpiadę polonistyczną „SOWA”, która odbędzie się 20.11.2019 w Państwa szkołach. Aby zarejestrować szkołę prosimy o wypełnienie formularza: http://www.wie.edu.pl/zgloszenie-sowa

Terminarz konkursów i olimpiad organizowanych przez Wiedzę i Edukację w roku szkolnym 2019/2020:

• Ogólnopolska olimpiada języka angielskiego „Big Ben” sesja jesienna

Termin olimpiady: 19.11.2019

Zgłoszenia do 31.10.2019

Ogólnopolska olimpiada polonistyczna „SOWA”

Termin olimpiady: 20.11.2019

Zgłoszenia do 31.10.2019

Bezpieczna Szkoła

Termin konkursu: 11.03.2020

Zgłoszenia do 24.02.2020

Ogólnopolska olimpiada z języka angielskiego „Big Ben” sesja wiosenna

Termin olimpiady: 12.03.2020

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i zdrowiu "Bezpieczna szkoła 2019"

• Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że 5 kwietnia 2019 odbędzie się ogólnopolski konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i zdrowiu „Bezpieczna Szkoła”. Celem konkursu jest sprawdzenie wiedzy uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z bezpieczeństwa oraz zdrowego trybu życia w szkole jak i poza nią.

Ogólnopolski konkurs językowy „Młody Lingwista - 2018"

• Szanowni Państwo,

W w dniach 2223 marca 2018 r. WiE organizuje piątą edycję ogólnopolskiego konkursu lingwistycznego „Młody Lingwista”, przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Ogólnopolska olimpiada matematyczna „Szalone liczby”

• Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do ogólnopolskiej olimpiady matematycznej "Szalone Liczby" która zostanie przeprowadzona 12 kwietnia 2016 r. Konkurs przeznaczony jest dla szkół podstawowych oraz gimnazjum.

Dla każdego przedmiotu oraz grupy wiekowej przewidziany został test składający się z 30 pytań. Do każdego pytania są przygotowane 4 odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa.

Zakończenie roku szkolnego.

• Szanowni Państwo,
    W imieniu firmy Wiedza i Edukacja chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział w I ogólnopolskim konkursie lingwistycznym „Młody Lingwista” oraz za Państwa zaangażowanie, bez którego konkurs nie mógłby się odbyć. Mamy nadzieję, że konkurs oraz pytania testowe były dla uczniów i Państwa interesujące.

Wszystkim uczniom gratulujemy wyników i życzymy, aby wakacje były okresem radości i zabawy.

Jednocześnie zapraszamy do kolejnych konkursów orgaznizowanych przez Wiedzę i Edukację. Szczegóły już wkrótce!

Dostępne klucze odpowiedzi!

• Zachęcamy do zapoznania się z kluczami odpowiedzi do konkursu Młody Lingwista organizowanego w kwietniu 2013 r.

Testy wraz z odpowiedziami znajdują się w dziale PRZEDMIOTY.

Pozdrawiamy,

Zespół WiE

Zgłoszenia do 20 marca 2013 r.

• Szanowna Dyrekcjo, Szanowni Nauczyciele języka polskiego oraz języków obcych,

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem "Młody Lingwista" ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń został przesunięty do dnia 20 marca 2013 r. (środa).

Jednocześnie pragniemy poinformować, że konkurs odbędzie się w tym samym terminie czyli 10 - 11 kwietnia 2013 r.

Przypominamy, że zgłosić uczniów można na jeden z pięciu sposób:

Dzień Kobiet

• Z okazji Dnia Kobiet składamy najlepsze życzenia.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
    ALLES GUTE!
    TOUT LE MEILLEUR!
    ВСЕГО ХОРОШЕГО!
    ALL THE BEST!

Zgłoszenia otwarte

• Miło nam poinformować, że można już zgłaszać szkoły do ogólnopolskiego konkursu językowego "Młody Lingwista".

Zgłosić uczniów można na jeden z pięciu sposób: