Aktualne konkursy

Ogólnopolski konkurs językowy „Młody Lingwista - sesja wiosenna"

• Szanowni Państwo,

W w dniach 3031 marca 2017 r. WiE organizuje piątą edycję ogólnopolskiego konkursu lingwistycznego „Młody Lingwista”, przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Ogólnopolska olimpiada matematyczna „Szalone liczby”

• Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do ogólnopolskiej olimpiady matematycznej "Szalone Liczby" która zostanie przeprowadzona 12 kwietnia 2016 r. Konkurs przeznaczony jest dla szkół podstawowych oraz gimnazjum.

Dla każdego przedmiotu oraz grupy wiekowej przewidziany został test składający się z 30 pytań. Do każdego pytania są przygotowane 4 odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa.

Trzeci ogólnopolski konkurs lingwistyczny „Młody Lingwista”

• Szanowni Państwo,

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem, w dniach 25 - 27 marca 2015 r. WiE organizuje trzecią edycję ogólnopolskiego konkursu lingwistycznego „Młody Lingwista”, przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa „SOWA”

• Szanowni Państwo,

W dniach 6 – 8 maja 2014 Wiedza i Edukacja organizuje ogólnopolską olimpiadę przedmiotową „SOWA”. Olimpiada ma na celu sprawdzenie wiedzy i umiejętności uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z następujących przedmiotów: język polski, matematyka, przyroda, biologia, geografia, historia, język niemiecki oraz język angielski.

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i zdrowiu "Bezpieczna szkoła"

• Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że 11 kwietnia 2014 odbędzie się ogólnopolski konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i zdrowiu „Bezpieczna Szkoła”. Celem konkursu jest sprawdzenie wiedzy uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z bezpieczeństwa oraz zdrowego trybu życia w szkole jak i poza nią.

Ogólnopolski konkurs „Młody Naukowiec”

• Szanowni Państwo,

W dniach 10-12 grudnia 2013 r. WiE organizuje ogólnopolski konkurs „Młody Naukowiec”, przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Konkurs sprawdza wiedzę i umiejętności uczniów z następujących przedmiotów:

"Młody Naukowiec" - zgłoszenia do 22 listopada 2013 r.

• Szanowna Dyrekcjo, Szanowni Nauczyciele matematyki, przyrody, biologi oraz języka angielskiego!

Pragniemy poinformować że w dniu 22 listopada 2013 r., upływa termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu.

Przypominamy, że zgłosić uczniów można na jeden z pięciu sposobów:

Zakończenie roku szkolnego.

• Szanowni Państwo,
    W imieniu firmy Wiedza i Edukacja chcielibyśmy serdecznie podziękować za udział w I ogólnopolskim konkursie lingwistycznym „Młody Lingwista” oraz za Państwa zaangażowanie, bez którego konkurs nie mógłby się odbyć. Mamy nadzieję, że konkurs oraz pytania testowe były dla uczniów i Państwa interesujące.

Wszystkim uczniom gratulujemy wyników i życzymy, aby wakacje były okresem radości i zabawy.

Jednocześnie zapraszamy do kolejnych konkursów orgaznizowanych przez Wiedzę i Edukację. Szczegóły już wkrótce!

Dostępne klucze odpowiedzi!

• Zachęcamy do zapoznania się z kluczami odpowiedzi do konkursu Młody Lingwista organizowanego w kwietniu 2013 r.

Testy wraz z odpowiedziami znajdują się w dziale PRZEDMIOTY.

Pozdrawiamy,

Zespół WiE

Zgłoszenia do 20 marca 2013 r.

• Szanowna Dyrekcjo, Szanowni Nauczyciele języka polskiego oraz języków obcych,

W związku z dużym zainteresowaniem konkursem "Młody Lingwista" ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń został przesunięty do dnia 20 marca 2013 r. (środa).

Jednocześnie pragniemy poinformować, że konkurs odbędzie się w tym samym terminie czyli 10 - 11 kwietnia 2013 r.

Przypominamy, że zgłosić uczniów można na jeden z pięciu sposób: